مزارات ایران و جهان اسلام

سایت علمی پژوهشی زیارتگاه های ایران جهان اسلام (امامزاده ، بقعه، آرامگاه، مقبره، مزار، گنبد، تربت، مشهد، قدمگاه، مقام، زیارت، معرفی عالمان انساب، کتابشناسی مزارات و زیارت و انساب

کتاب سادات حمزوی به چاپ رسید

کتاب سادات حمزوی به چاپ رسید

این کتاب که تالیف آن بیش از دو سال به طول کشید، به معرفی نسل حمزه بن امام موسی کاظم(ع) در ایران، عراق، هند، پاکستان، لبنان و سوریه می پردازند. در این کتاب مزارات منسوب به حمزه و فرزندانش، خاندان های علمی و نیز مشاهیر سادات از نسل حمزه تا معاصر پرداخته شده است.این کتاب از سوی انتشارات وثوق در تیراژ 300 نسخه و در قطع وزیری و با جلد سخت و بسیار نفیس به چاپ رسیده و قیمت آن 280000 تومان است.علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می توانند به قم، مجتمع ناشران، طبقه ششم پلاک 630 مراجعه نمایند یا با شماره های 37842395-96 تماس حاصل تا برایشان ارسال گردد.

سادات حمزوی منتشر شد

 

کتاب سادات حمزوی به چاپ رسید

کتاب سادات حمزوی که به شرح زندگانی حضرت حمزه بن موسی(ع) و نوادگان او در سراسر ایران، لبنان، عراق، هند و پاکستان می پردازد در 622 صفحه وزیری و به همراه تصاویر به چاپ رسیده است. در این کتاب خاندان های علمی از نسل حمزه بن موسی و نیز مزارات ایشان معرفی شده و در چهار بخش تنظیم گشته است. شما می توانید این کتاب را در مجتمع ناشران، طبقه ششم ، اتاق 630 دریافت نمائید یا با شماره 27842295-96 قم تماسم گرفته تا به آدرستان ارسال شود.

  • ۴۹
موضوعات
سایت علمی پژوهشی زیارتگاه های جهان اسلام (معرفی بیش از چهل هزار زیارتگاه)

طراح وبلاگ: سید محمد علوی زاده